blog tematyczny wielobranżowy

konstrukcje

 • piątek, 20 stycznia 2012
  • zabudowy szklane

   zabudowy szklane   Ewolucja nowoczesnej technologii, a także wszystkich płaszczyzn gospodarki pozwala na to, żeby oferować nowe sposoby upiększania wnętrz i ich dzielenia. Znakomitym trybem na wyodrębnienie jakiegoś wnętrza stały się zabudowy szklane, które aktualnie można stawiać niemal wszędzie i mogą one mieć zastosowanie właściwie wszędzie – mieszkaniu, miejscu pracy itd.
   Zabudowy szklane to przede wszystkim odseparowanie jakiegoś miejsca szklaną warstwą wierzchnią. Mogą to być kabiny prysznicowe, ścianki działowe, lub ogrody zimowe, obszary oddzielające stanowiska kasowe czy na przykład drzwi Bydgoszcz (np. drzwi przeciwpożarowe lub drzwi ppoż.) i różnego rodzaju szklane wykończenia, a na nich np. żaluzje, nad nimi markizy. Ich olbrzymim pozytywem jest głównie atrakcyjny design, a także okazałość, jaki powoduje wykorzystanie szkła. Nie ma większych kłopotów z czyszczeniem, jak również nie ma strachu przed mizerną odpornością. Szkło stosowane do tego rodzaju zabudowań jest zazwyczaj bardzo odporne i jest w stanie wiele wytrzymać (rzecz jasna w granicach zdrowego rozsądku).
   Nie ulega więc wątpliwości, że zabudowy szklane i konstrukcje stalowe wykorzystywane we własnym lokum, miejscu pracy czy przedsiębiorstwie (np. supermarkecie, biurowcu itd.) to nietuzinkowe rozwiązanie, w sytuacji kiedy chcemy, aby konkretne lokum prezentowało się bardziej komfortowo i estetycznie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „zabudowy szklane”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   zimoweogrody
   Czas publikacji:
   piątek, 20 stycznia 2012 08:27